Кошик
244 відгуків
+380 (98) 934-24-08
+380 (98) 895-67-52
+380 (66) 866-17-08
Металопрокат та композиційні матеріали від компанії Рібер

Сітка металева

У будівельній справі використовується безліч елементів, кожен з яких відіграє свою роль у побудові міцної і надійної конструкції. Компанія «Рібер» займається реалізацією будівельних виробів і металопрокату. Один з напрямків нашої діяльності – реалізація металевих сіток трьох видів: оцинкованої, кладочної і рабиці.

 

Зварна оцинкована і кладочна сітка

 

Сітка з оцинкованим покриттям проводиться методом точкового зварювання – з'єднуються два перпендикулярних дротяних стрижня. У нас представлені зварні сітки з тонким і товстим шаром покриття. Чим товще шар, тим міцніше і довговічніше вироби.

Кладочна сітка служить для утримання розчину або бетону. Це надійний і практичний металевий виріб. Кладочна сітка, придбана у нас, може бути використана на всіх етапах будівництва.

 

Металева сітка-рабиця

 

Для огороджувальних завдань оптимальна сітка-рабиця з дроту з оцинкованим покриттям. Розмір комірок може змінюватись і залежить від умов експлуатації виробу. Якщо в нашому каталозі немає необхідних вам розмірів – зв'яжіться з нами, і ми виготовимо рабицю під ваші вимоги в індивідуальному порядку.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner