
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка рабиця в ПВХ, розмір висота 1.5 м, розмір вічка 50*50 , діаметр з ПВХ 2.5 мм, діаметр 1.5 мм, в рулоні 10 м. Сітка витривала до зовнішнього впливу. Відмінно підходить для огородження садово-дачних ділянок, спортивних, дитячих майданчиків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Призначення сітки | Захист дерев і кущів від гризунів, Захист врожаю від птахів, Для пташиних вольєрів, Універсальна, Для огородження ділянки |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 0.2 м |
| Довжина | 1.5 м |
| Ширина комірки | 50 мм |
| Довжина комірки | 50 мм |
| Колір | Зелений |
| Ступінь затінення | 30 % |
| Діаметр | 20 см |
| Кількість сіток | 1 |
- Ціна: 870 ₴/рулон

