Кошик
230 відгуків
+380 (98) 934-24-08
+380 (98) 895-67-52
+380 (66) 866-17-08
Металопрокат та композиційні матеріали від компанії Рібер

Годівниці для білок

Якщо від вашої дачі до лісу рукою подати, обов'язково встановіть у дворі будиночок для білки. Пухнасті красуні швидко помітять відповідне житло та облаштуються на новій території. А ви насолоджуйтесь дачним життям разом із рудими сусідками: спостерігайте за їхніми іграми, підгодовуйте – з часом білки привчатимуться та стануть вам добрими друзями.
Білки живуть поодинці, кожна потребує власних апартаментів. Будинок для них - це захист від снігопадів та холоду, коморка із запасами їжі та місце для народження білизни.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете готовий бельчатник: від простої споруди до багатоповерхового палацу. Вибираючи будиночок, пам'ятайте, що для білок важливо з якого матеріалу споруджено будинок.

Наші майстри використовують лише натуральне дерево. Будиночок для білки має бути дихаючою конструкцією, оскільки вони живуть у природних умовах. Усередині стінки не обробляються, звірят може налякати запах лаку або фарби, і вони не поселятимуться в ньому. Розміри наших будиночків дотримуються. Білки люблять невеликі затишні гніздечки, тому ми пропонуємо компактні білчатники. Вхід у будиночок круглий.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner