




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будинок для білка з дерева.
Будинок для білки із натурального дерева.
Характеристика
Матеріал – дерево
Порода - осика, липа, сосни
Товщина стінок - 20 мм
Кріпиться до дерева або інших опор за допомогою дроту або інших кріплень на висоті 4 - 5 метрів
Діаметр вхідного отвору 60 мм
Розміри
висота - 370 мм
ширина – 240 мм
глибина – 240 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шпаківня |
| Призначення | Для білок |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴


