Кошик
230 відгуків
+380 (98) 934-24-08
+380 (98) 895-67-52
+380 (66) 866-17-08
Металопрокат та композиційні матеріали від компанії Рібер

Заставні деталі (пластини) у фундамент

На етапі заливки з/б конструкцій для більшості з них необхідна закладна деталь, втоплена в бетон цілком або частково. Цими елементами стикують (зварювання, різьбові з'єднання) окремі частини збірного фундаменту або приєднують до нього сходові марші, стінові панелі, перекриття, інші огороджувальні конструкції.

Фундаменти виготовляють з бетону, зістикувати, приєднати два такі вироби дуже складно. Тому в бетон занурюється закладна деталь, на поверхні залишається різьблення, пластина, інше посадочне місце. Досить приварити ці елементи один до одного, щоб отримати складні просторові конструкції із залізобетону.

 

Фундаменти є будівельною продукцією, виготовленою з бетону, з яким складно зістикувати (приєднати) елементи конструкцій один до одного. Закладна деталь фундаменту — що це? Це металевий елемент (виконаний із сталі), який занурюється в бетон, залишаючи на поверхні різьблення, пластину, або посадочне місце. Приварені один до одного вони утворюють складні просторові конструкції із залізобетону.

Закладна деталь фундаменту — що це і для чого використовується? Для підвищення міцності бетонні конструкції армуються сітками з дроту, стержнів періодичного, постійного перерізу. Ці елементи є закладними деталями закритого типу і класифікуються за такими ознаками:

ГалереяСписок
Вирізаємо закладні деталі під замовлення з будь-якої товщини листа. Порізка: різаком або болгаркою. Відправляємо по Україні службами доставки: Нова Пошта

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner