Кошик
233 відгуків
+380 (98) 934-24-08
+380 (98) 895-67-52
+380 (66) 866-17-08
Металопрокат та композиційні матеріали від компанії Рібер

Арматура будівельна

Будівельна Арматура для загальнобудівельних робіт. У цій групі розміщена арматура, яка була у використанні, не стандартного розміру, акційна, залишки від будівництва, гнута і вся так що дешевше від нової.

  

  

   

ГалереяСписок

  Купити арматуру в Києві можна у нас, оформивши замовлення в нашому інтернет магазині металопрокату. На сайті Ви знайдете нову і арматура б/у. Але, арматура не завжди була у використанні. Вона дешевша від нової у зв'язку зі своєю не стандартною довжиною ( мірна арматура дорожче від коротуна на 3000 - 5000 грн на тонні, а на ціні за метр арматури від 1.20 грн до 6 грн).  Не стандартна довжина або коротуна - це розмір прутів 2 метри, 3 метра.

  Зі старих стовпів і плит можуть отримувати пруття арматури, які  по всій довжині мають залишки бетону. Арматура з плит перекриття не бажано використовувати в будівництві, де будуть великі навантаження, оскільки певний запас міцності вона вже використовувалася. Такий метал краще використовувати в будівництві фундаментів огорож або з урахуванням запасу міцності. Що це означає? Якщо за проектом у Вас закладена арматура ф10, то замінити її можна арматурою ф 16 мм, але якщо це стосується фундаменту. На перекриття необхідно брати нову металеву арматуру. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner