Кошик
230 відгуків
+380 (98) 934-24-08
+380 (98) 895-67-52
+380 (66) 866-17-08
Металопрокат та композиційні матеріали від компанії Рібер

Нерухомість - інвистиція, прибутковість, ризики

Нерухомість - інвистиція, прибутковість, ризики

Інвестиційні можливості в Україні досить обмежені, по причині не розвинутого фондового ринку, та відсутності довіра до державних інституцій та приватного бізнесу. Тому, основними інструментами збереження і накопичення коштів в Україні є : депозити ( відсоткова ставка 6-8%), купівля дорогоцінних металів - золото, срібло, ( коньюктура ринку, за останні роки золото додало в ціні до 30%) , нерухомість - можна розділити на два напрямки оренда ( 8-12%) та купівля - продажу ( дохідність може складати 20-40%).

Київ та область є найбільшим ринком нерухомості в Україні. Обєм ринку в грошовому еквіваленті складає близько 6 млрд. доларів. Велика кількість великих та малих забудовників з різним цінником, облаштуванням та умовами купівлі створюють оптимальні умови для інвестиці в нерухомість.

Визначальним у купівлі нерухомості є надійність забудовника, якість будівельних матеріалів ( арматура, газоблок або цегла, наявність огорожі паркан з труб та металлопрофілю чи секційний з сітки) , локація - близькість до метро, зупинок транспорту, дитячих садочків, шкіл медичних закладів та ТЦ, ціна та термін введення в експлуатацію.

  

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner