
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба квадратна 15х15х1,8 мм. Металева труба виготовлена з листа товщиною 1,8 мм Марка сталі 3 пс. Труба виготовляється довжиною 6 метрів. Труба має широке застосування в різних галузях. Перевага труби - невелика вага, жорсткість на вигин, не велика ціна.
Профільна труба використовується в машинобудуванні, системах водопостачання, опалення, стічних системах, каналізаційних системах, газопостачанні, будівництві, виготовленні різних декоративних елементів, а також у сфері народного господарства.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ІНТЕРПАЙП |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Товщина стінки труби | 1.8 мм |
| Вид труби | Шовна |
| Область застосування труби | Для створення конструкцій |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Вага 1 п.м. труби | 0.74 кг |
| Перетин труби | Квадратне |
| Тип труби | Електрозварна |
| Марка стали | ст3 |
| Оцинкована труба | Ні |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: 33 ₴/пог.м

