


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок для гризунів хом'яків, мишей, щурів виготовлений з дерева
Порода дерева – вільха, липа
Зовні та всередині не пофарбований і не покритий
Тварини можуть гризти будиночок без шкоди для їхнього організму
Продається у зібраному вигляді
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreves |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 150 ₴

