


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика
Материал - дерево.
Порода - дуб.
Длинна -100 см.
Ширина - 45 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Глибина | 450 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 000 ₴
Відправка з 24 квітня 2026
