




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок для котиків повністью утеплений, для перебування на вулиці та в приміщенні.
Характеристики
Матеріал - дерево
Порода - сосна
Утеплена підлога - пінополістиролом 40 мм
Бокові стінки та дах утеплені войлоком, товщиною 10мм
Дах укритий бітумною черепицею
Розміри самого будиночка:
- ширина 500 мм;
- глибина 360 мм;
- Висота 300 мм;
- Діаметр отвору для лаза 150 мм * 150мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будка |
| Вид тварин | Кішки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 3 200 ₴
Відправка з 25 квітня 2026
